Uzupełnij formularz aby poznać bezpłatną wycenę
Kontakt:

Telefon: +48 795 055 044
E-mail: kontakt@uniwersytetwiedzy.com

Praca inżynierska informatyka

Praca inżynierska informatykaKonieczność napisania pracy inżynierskiej to dla wielu studentów kierunków ścisłych prawdziwy koszmar. Niewielu z nich tak naprawdę ma do czynienia z tworzeniem prac pisemnych przez trzy i pół roku studiów – doskonałym przykładem są informatycy, którzy pracują cały czas przy komputerach i tak naprawdę posługują się jedynie kilkoma prostymi dla osoby technicznej komendami, zazwyczaj w dodatku w języku angielskim.

Kiedy taka osoba ma stworzyć swoją pracę inżynierską – a więc kilkadziesiąt stron tekstu na wybrany temat – najczęściej kończy się to katastrofą. Na szczęście już wkrótce praca inżynierska informatyka najprawdopodobniej będzie wyglądała już zupełnie inaczej.

Przede wszystkim forma pisemna ma zostać zniesiona – pracę inżynierska będzie oddawało się w formie stworzonego przez studentów projektu. W przypadku informatyków może być to na przykład napisany przez nich samodzielnie program komputerowy.

Oczywiście bardzo ważna będzie kreatywność oraz umiejętności programistyczne, jednak taka formuła pracy inżynierskiej na pewno zostanie z radością przyjęta przez większość studentów informatyki. Jeżeli postulat ten wejdzie w życie, praca inżynierska informatyka może dla tych studentów stać się prawdziwą przyjemnością, a nie, jak dotychczas – obowiązkiem.

Możliwość programowania jest dla studentów informatyki najlepszą nagrodą za trud włożony w cale studia. Trzymajmy kciuki, aby pomysł ten wszedł w życie na wszystkich polskich uczelniach – wówczas uzyskanie tytułu inżyniera będzie dla informatyków o wiele łatwiejsze.

Dopóki jednak zmiany nie wejdą w życie, oferujemy swoją pomoc - pisanie pracy inżynierskiej. Uniwersytet Wiedzy posiada wieloletnie doświadczenie w podobnych zleceniach, dlatego oferujemy gwarancję zadowolenia i pełnię profesjonalizmu przy pisaniu pracy

© 2013 UNIWERSYTETWIEDZY.COM
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.