Uzupełnij formularz aby poznać bezpłatną wycenę
Kontakt:

Telefon: +48 795 055 044
E-mail: kontakt@uniwersytetwiedzy.com

Szybkie tłumaczenia

szybkie tłumaczeniaJeżeli potrzebujesz wykonać jakieś tłumaczenie „na wczoraj”, nie mogłeś lepiej trafić niż do naszych tłumaczy. Współpracujemy na bieżąco z kilkoma tłumaczami operującymi różnymi językami, dzięki czemu wykonamy dla Ciebie szybkie tłumaczenia tak szybko, że nawet nie zdążysz się obejrzeć. Dzięki temu nie będziesz do tyłu z pracą, a my wyświadczymy Ci naprawdę ogromną przysługę.

Nasi tłumacze operują wszystkimi najbardziej popularnymi językami – angielskim i niemieckim, ale jeśli potrzebujesz nietypowego tłumaczenia - pytaj śmiało! Jeżeli jednak potrzebujesz tłumaczenia z zupełnie innego języka na polski lub z polskiego na inny język, także nie będzie problemu z wykonaniem takiej usługi. Znajdziemy kompetentnego tłumacza, który przetłumaczy Twój tekst w nawet najmniej popularnym języku świata.

Oczywiście wszystkie wykonywane przez nas tłumaczenia to szybkie tłumaczenia – zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu, że czas to pieniądz. Naszymi klientami niejednokrotnie są przedsiębiorcy i biznesmeni, którzy szybko potrzebują skontaktować się ze swoimi kontrahentami czy klientami z innych części świata – to właśnie dzięki nim wiemy doskonale, jak bardzo ważny jest czas w przypadku profesjonalnych tłumaczeń.

Na specjalne życzenie wykonujemy także pracę tłumaczy przysięgłych z wybranych języków nowożytnych.

Z naszą pełną ofertą możesz zapoznać się pisząc do nas poprzez formularz kontaktowy na stronie - odpiszemy z proponowaną ceną, terminem wykonania i - jeśli będzie taka potrzeba - wyślemy próbkę przetłumaczonego przez nasz zespół tekstu.

© 2013 UNIWERSYTETWIEDZY.COM
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.