Uzupełnij formularz aby poznać bezpłatną wycenę
Kontakt:

Telefon: +48 795 055 044
E-mail: kontakt@uniwersytetwiedzy.com

Korekta prac z angielskiego

korekta prac z angielskiegoPisanie tekstów w obcym języku jest o wiele trudniejsze niż w przypadku konstruowania takiego samego tekstu w języku polskim. Zadanie jest o tyle trudniejsze, że często przy nauce języka skupiamy się przede wszystkim na języku mówionym, który niestety rządzi się nieco innymi prawami niż język pisany.

Tak jest na przykład w przypadku języka angielskiego – wiele zwrotów czy konstrukcji językowych używanych w mowie potocznej nie ma prawa znaleźć się w tekście pisanym. W tym wypadku trzeba raczej wykazać się znajomością skomplikowanych reguł gramatycznych, których zazwyczaj z kolei nie używamy w języku codziennym. Te dwa fakty sprawiają, że bardzo trudno jest nam ustrzec się przed popełnianiem błędów w czasie pisania w obcym języku.

Dla wszystkich tych, którzy nie ukończyli filologii angielskiej i nie są na tyle pewni swoich umiejętności językowych, by na przykład wysłać napisany przez siebie po angielsku tekst pracodawcy, oferujemy najnowszą usługę – jest to korekta prac z angielskiego.

Praca współpracujących z naszą firmą filologów angielskich może także niejednokrotnie uratować uczniów, którzy muszą przygotować po angielsku jakąś pracę na zajęcia w szkole. Często wiąże się to ze stresem i chęcią uzyskania jak najlepszej oceny, a nasza profesjonalna korekta prac z angielskiego na pewno pomoże uniknąć wpadki.

Z pomocą naszych wykwalifikowanych specjalistów pisanie tekstów po angielsku może z czasem stać się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Zaufaj nam i przetestuj nasze możliwości już dzisiaj.

© 2013 UNIWERSYTETWIEDZY.COM
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.